0

Kurumsal
RevvTuned Kimdir?
2023-07-12 01:05:40 RevvTuned

RevvTuned Kimdir?

 

Aracınızda standart olarak gelen yazılım ve donanım, sizin beklentilerinizi karşılamıyor olabilir. 

Birçok araç üreticisi farklı segmentlerde ürettiği araçlarda aynı motoru ve donanımı kullanmasına rağmen; aracın segmenti, satış fiyatı gibi etkenlerden dolayı bu motorlara yükledikleri farklı yazılımlar ile motorun 

performansınını veya bazı donanımsal özellikleri kısıtlıyorlar.

Bu yüzden aracınız ile daha performanslı ve daha ekonomik bir sürüş deneyimi yaşayabilecek iken, hem daha az güç hem de daha fazla yakıt sarfiyatı ile aracınızı kullanıyorsunuz.

RevvTuned aracınızın yazılımını; motorunuzun kapasitesi ve limitleri dahilinde yeniden programlayarak, aslında içinde saklı olan gücü ortaya çıkartıyor ve aracınız daha keyifli ve daha ekonomik bir araç haline getiriyor.

RevvTuned için aracın sağlıklı çalışması ve uzun ömürlü olması birinci önceliktir. Yaptığımız işlemin temeli; aracın motor kapasitesi dahilinde olup, üretici tarafından kısıtlanmış güçleri ortaya çıkartmaktır. 

%100 Müşteri memnuniyeti ilkemiz ile aracınızı TEST edip beğendiğiniz taktirde sizleri de RevvTuned Ailesine katılmaya davet ediyoruz. 

RevvTuned yılların verdiği tecrübe, bilgi birikimi ve kalitesiyle Orjinal cihazlar ve programlar ile aracınızdaki saklı güçleri ortaya çıkartmakta doğru tercihiniz olacaktır.

 

RevvTunedChiptuningStage 1 chiptuningStage 2 chiptuningegr iptalidpf iptaliadlue iptalilambda iptalidtc iptalihız limitör kaldırma katalizör iptalipopbangalanya chiptuning

Paylaş